درباره ما

فروشگاه لوله گستر با مدیریت آقای علی کارگر با 15 سال سابقه در حوضه فروش و توزیع لوله های ساختمانی و محصولات مرتبط مفتخر و آماده است که در سال جدید همچون گذشته بهترین خدمات و محصولات را به مشتریان و همکاران عزیز خود ارائه نماید.
ما با ایجاد تغییرات اساسی در ساختار فروش سعی برآن داشتیم تا با نوآوری، بهینه سازی و انطباق بیشتر با شرایط حال بازار، شرایط همکاری و همراهی را با مدیران پروژه و مجریان ساختمان تسهیل نماییم.
ما با ارتباط موثر و مداوم با بزرگترین تولید کننده های کشور و همچنین با اخذ نمایندگی بصورت انحصاری و رسمی تلاش کردیم با تحلیل های صورت گرفته بهترین محصولات را متناسب با نیاز بازار و با عنایت به سوابق خرید مشتریان، به متقاضیان و مخاطبان عزیز با نرخ های رقابتی عرضه نماییم. در این راستا ما به عنوان نماینده انحصاری شرکت لوله گستر گلپایگان، نماینده انحصاری شرکت پلیمر ماهور و نماینده رسمی شرکت بهتراشان سپاهان ( BTS )، نیوپایپ و مشهد کلکتور، با طیف وسیعی از محصولات در کنار کیفیتی ممتاز و منحصر به فرد، اعلام می داریم که با سازوکارهای نوین تأمین و فروش، پاسخ گوی نیاز مشتریان و مخاطبان خود خواهیم بود.